آدینه آیینه‌ی لحظات خاطره انگیز شماســت.

ویزای مجارستان
چهار شنبه 14 اسفند 1398
بازدید: 270

ویزای مجارستان

کشور مجارستان را می توان یکی از کشور های زیبای اروپایی بر شمرد که به پاریس شرق نیز معروف است و جزء ارزان ترین کشورهای اروپایی می باشد. شهر مشهور بوداپست که بخش های زیادی از آن ثبت یونسکو شده، پایتخت این کشور می باشد. در شهر بوداپست می توانید از حمام های آب گرم سیچینی، خانه اپرای مجارستان، قلعه ی فیشرمن، کلیسای باسیلیکا سنت استفان، ساختمان پارلمان مجارستان، قلعه بودا، میدان قهرمانان، بازار بزرگ سرپوشیده و پل زنجیر دیدن کرد. بعد از بوداپست، شهر دبرسن بزرگترین شهر مجارستان به شمار می آید. در این شهر می توانید موزه دری، تئاتر چوکونائی، پارک ملی هورتوبای، آبگرم هایدوسوبوسلو و کلیسای زرد دبرسن را بازدید کنید. از دیگر شهر های دیدنی مجارستان می توان میشکولتس، سگد، گیور و بچ را نام برد.

با توجه به این که مجارستان نیز یکی از هم پیمانان شینگن می باشد، بنابراین برای سفر گردشگری به مجارستان باید برای دریافت ویزای شینگن اقدام کنید. گروه مسافرتی آدینه سفر پارس موفق به اخذ ویزای مجارستان برای شما است. گفتنی است که مجارستان ویزاهای دیگری چون ویزای تجاری، ویزای ورزشی، ویزای تحصیلی (در مقاطع مختلف)، ویزای پزشکی(برای درمان و …)، ویزای شرکت در کنفرانس و ویزای ملاقات با بستگان نیز صادر می کند. جهت اقدام برای ویزای مجارستان، فرد متقاضی یا وکیل و نماینده وی می تواند با مراجعه به سفارت مجارستان در تهران به آدرس درروس، میدان هدایت، خیابان شادلو، پلاک ۱۶ مراجعه کرد.

ویزای شنگن در ۴ نوع صادر می شود :

  1. ویزای تایپ A :ویزای ترانزیت یا توقف فرودگاهی می باشد. یعنی مسافر نمیتواند به هیچ وجه از فرودگاه خارج شود و فقط در یکی از فرودگاههای شینگن می تواند پرواز خود را عوض کند و راهی کشور دیگری در خارج از شینگن شود.
  2. ویزای تایپ B : ویزای عبور است یعنی مسافر می تواند از فرودگاه خارج شده و از شنگن بعنوان منطقه ای برای عبور به صورت زمینی به سمت کشوری دیگر استفاده کند
  3. ویزای تایپ C : ویزای گردشگری یا توریستی می باشد که بیشتر مسافران ایرانی با این ویزا وارد شینگن می شوند.
  4. ویزای تایپ D : ویزای بلندمدت شینگن می باشد که معمولا تاجران و بازرگانانی که ممکن است در سال چندین مرتبه قصد سفر به اروپا را داشته باشند از آن استفاده می کنند

برای سفر گردشگری به کشور مجارستان باید ویزای تایپ D شینگن اقدام کرد.

مدارک مورد نیاز ویزای مجارستان :

خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز ویزای مجارستان :

در حال حاضر از شیراز پرواز های ترکیش (با یک توقف در استانبول) و قطری (با یک توقف در دوحه) پرواز دارند و از تهران پرواز های پگاسوس (توقف در استانبول)، قطری (توقف در دوحه)، اوکراین (توقف در کیف)، لوفتهانزا (با یک توقف در فرانکفورت)، ترکیش (با یک توقف در استانبول)، ایرفلوت (با یک توقف در مسکو)، امارات (با یک توقف در دبی) و پرواز اتریشی (با یک توقف در وین) انجام می شود. جهت اطلاع از قیمت و روزها و ساعات پرواز و طول مسیر پرواز و سایر مسیرهای پرواز با شماره تماسهای آدینه سفر پارس  در تماس باشید .

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.